Regijsko tekmovanje Mladi tehniki

V torek, 11. 4. 2017, je na Osnovni šoli Idrija potekalo regijsko tekmovanje mladih tehnikov za OŠ NIS in OPP.

Učenci so tekmovali v obdelavi različnih gradiv – papir, tekstil, les in kovina ter v konstruiranju z zbirko LEGO in računalniškim programom Cici-Cad.

Učenci, ki so zastopali našo šolo:

Sara Podgornik (obdelava tekstila) in David Damjanović (obdelava lesa) iz 7. razreda.

Luka Komel (obdelava lesa) in Matjaž Ratko (konstruiranje s programom Cici-Cad) iz 8. razreda.

Megi Škerlavaj (obdelava tekstila) in Anej Leban (obdelava kovine) iz 9. razreda.

David Georgiev iz posebnega programa.

V obdelavi tekstila je Sara Podgornik osvojila 3. mesto, Megi Škerlavaj pa 2. mesto.

V obdelavi lesa je Luka Komel dosegel 7. mesto, David Damjanović pa 6. mesto.

Anej Leban je v obdelavi kovine dosegel 3. mesto.

V konstruiranju s programom Cici-Cad je Matjaž Ratko dosegel 1. mesto.

1.mesto je dosegel tudi David Georgiev.

Matjaž Ratko, Megi Škerlavaj in David Georgiev so se uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 5. maja v Ljubljani.

regijsko-mladi-tehniki-2

Slika 2 of 9

Vsem tekmovalcem čestitamo za dosežene rezultate.