Zahvala sponzorjem

V letošnjem šolskem letu nam je ob 60-letnici delovanja šole več podjetij in drugih ustanov podarilo finančna sredstva ter darila za učence (učne pripomočke, majice, kape, torbe, športne rekvizite itd.), prav tako pa so nam z dobrodelnim sodelovanjem priskočili na pomoč nekateri posamezniki.

Vsem se iskreno zahvaljujemo za dobrosrčno podporo!

Akademija umetnosti (UNG), A-media, Anja Peternel (Ljubljana), Delavnica 2, Društvo Tačke pomagačke, Eles, Gen-I, HIT, Peter Harl (Nova Gorica), Hitachi Energy, Instrumentation Tehnologies (s podjetji Advansys, Business Solutions, Editor, Goap, TPE), Intra Lighting, Kolektor Etra, Kolektor Igin, Korona, Mahle, Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova Gorica, Rudis, SENG, Siviera, Tapetništvo Petrovčič.