Skoči na glavno vsebino

Teden doživljajske pedagogike: Postali smo taborniki

Prvi dan Tedna doživljajske pedagogike smo se pogovarjali o tabornikih, kaj počnejo in kaj je zanje značilno. Izbrali smo si ime naše taborniške skupine. Izdelali smo si svojo taborniško zastavo in se naučili taborniške himne. Tako je potem lahko vsak postal pravi tabornik in s tem dobil svojo rutko.

Kot pravi taborniki smo si tudi sami pripravili malico. Spekli smo palačinke in domači kruh. Na koncu dneva smo se s palačinkami posladkali, kruh pa nas bo počakal do naslednjega dne. Vse recepte zbiramo v taborniški kuharski knjigi. Dan smo zaključili z evalvacijo in spustom zastave. Zraven smo prepevali taborniško himno ob spremljavi kitare in ukulele.

Domov smo odšli s polnimi želodci in se že veselimo prihodnjega dne.

Related Images:

Dostopnost