Skoči na glavno vsebino

Lokalne igre SOS

V četrtek, 20. aprila, smo organizirali Lokalne igre Specialne olimpiade v atletiki. Tekmovali so zaposleni v Želvi, enota Nova Gorica, učenci CIRIUS Vipava in gostitelji, učenci OŠ Kozara Nova Gorica. Iger se je udeležilo 33 tekmovalcev.

Kratka otvoritev in tekmovanje v tekih (50m, 100m, 2000m) je potekalo na stadionu Športnega parka Nova Gorica, kjer so nas prav prijazno sprejeli. Tekmovanje v metih (žogice in vorteksa) pa je potekalo na igrišču OŠ Kozara Nova Gorica. Sproščenost in zagnanost tekmovalcev, ki so hoteli biti v svojem poskusu najboljši, je pripomogla k dobrim rezultatom.

Dogodek smo zaključili z nastopom pevske skupine OŠ Kozara Nova Gorica, razglasitvijo rezultatov in podelitvijo medalj vsem tekmovalcem.

Vsem sodelujočim in tudi gledalcem, se zahvaljujemo, da ste pripomogli k prijetnemu vzdušju.

dav

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost