Dogodki in objave ob 60-letnici organiziranega izobraževanja otrok s posebnimi potrebami na Goriškem

17. 3. smo na šoli obeležili 43 let, odkar smo se vselili v stavbo na Kidričevi ulici. Na ta dan smo učencem pripravili športni dan, na katerem so se lahko sprostili ob tekmovanju v štafetnih in drugih športnih igrah, za nagrado pa se je zmagovalni razred pomeril z ekipo učiteljev in učiteljic v nogometu.

Na ta dan smo začeli z dogodki, ki obeležujejo 60-letnico začetkov organiziranega izobraževanja otrok s posebnimi potrebami na Goriškem.

V ponedeljek, 29. 3. 2021, je našo šolo obiskala delegacija najvišjih predstavnikov Mestne občine Nova Gorica. Šoli in učencem so prinesli darilo in ga simbolično predali pred znakom šole. Poleg darila pa so prinesli tudi novice o začetku postopkov nujne prenove telovadnice in atrija.

O teh dogodkih je bilo objavljenih že kar nekaj prispevkov v medijih.

Povezave do objavljenih prispevkov:

V prihodnje pa se pripravlja še:

  • enkrat v aprilu na Radiu Koper prispevek o nujno potrebni prenovi šole.

Z lepimi pozdravi.

Edvard Vrabič,

ravnatelj

Dostopnost