Skoči na glavno vsebino

Obisk podjetja Rokmar d.o.o

V ponedeljek, 4.12.2017 smo z  učenci 8.r. obiskali podjetje Rokmar d.o.o., ki se ukvarja s proizvodnjo strojev in preparatov za izdelavo sladoleda in slaščic.  Sprejela nas je ga. Bruna Jejčič, ki uspešno vodi podjetje. Nato nas je prepustila v sladoledno potovanje slaščičarja, g. Boštjana. Povedal nam je nekaj zanimivosti o zgodovini sladoleda, pokazal nam je stroje in sestavine za pripravo sladoleda. Potem pa je šlo zares, saj smo prisostvovali procesu priprave jagodnega sladoleda. Sledila je pokušina sladoleda, ki smo ga v banjicah odnesli v šolo še za druge učence. Šli smo tudi v proizvodnjo in si od blizu pogledali, kakšni so stroji od znotraj. Sladoledno popotovanje je prijalo tudi v decembrskem hladnem vremenu in navdušeni smo se vrnili v šolo. Hvala vam za prijazen sprejem in lepo izkušnjo.

V letošnjem šolskem letu je ga. Bruna Jejčič šoli podarila veliko otroških knjig, ter ogromno kompletov flomastrov in barvic za ustvarjanje pisnih risbic. Hvala.

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost