Skoči na glavno vsebino

Tinka Tonka Flavtofonka

V sredo, 24.1. smo učenci in učitelji iz posebnega programa vstopili v nov dan z glasbeno predstavo. Neandertalka Tinka Tonka nas je popeljala skozi različna zgodovinska obdobja. Na svoji poti  je srečevala vrsto zanimivih oseb iz različnih delov sveta in z njimi zaigrala na različne piščali in druge zanimive instrumente. Spoznali smo zgodovino piščali, kako deluje, iz katerih delov je sestavljena,…  Navdušeni smo bili nad privlačno zasnovana sceno in kostumi, najbolj pa so nas očarali glasbeniki, ki so igrali v živo. Na koncu smo s Tinkaro Kovač, ki je predstavljala Tinko Tonko, skupaj zapeli njeno pesem »Spet«. Največje oboževalke so se na koncu z glasbenico tudi fotografirale.

              

              

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost