Skoči na glavno vsebino

28. Otroški parlament ožje Goriške regije

13. marca 2018 sta se sedmošolec in osmošolec udeležila 28. Otroškega parlamenta ožje Goriške regije, ki je potekal v veliki dvorani mestne hiše. Najprej so izbrani izvolili delovno predsedstvo in predstavili svoje odgovore na vprašanje »Kje pa mene čevelj žuli?«. Predstavnike osnovnih šol je nagovoril tudi župan Matej Arčon in gospa Mariza Škvarč, predstojnica Zavoda za šolstvo OE Nova Gorica. Sledila je razprava v štirih delovnih skupinah (vsebine: šola za življenje, odnosi v šoli, metode in načini poučevanja/učenja). Po parlamentarnem zasedanju in razpravi, so sprejeli zaključke in podali predloge za vsebino 29. otroškega parlamenta. Naša učenca sta aktivno sodelovala in tako pridobila dragocene izkušnje.


Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost