Skoči na glavno vsebino

Obvestilo staršem

OBVESTILO

Spoštovani!

V soboto, 7. 4. 2018, je po šolskem koledarju delovni dan.

Potek dneva:

  • Prvi dve šolski uri bodo imeli učenci pouk po ponedeljkovem urniku.
  • Malica.
  • Ob 10.00 uri se bodo učenci odpravili na pohod z namenom spodbujanja zavedanja avtizma.
  • Popoldanski odhod kombijev bo ob 12.30 uri.

Več o pohodu:

Pohoda, z namenom spodbujanja zavedanja avtizma, se bodo udeležili učenci in zaposleni ter drugi občani, vabljeni pa ste tudi starši in drugi sorodniki. Zaželeno je, da so udeleženci pohoda oblečeni v nekaj modrega. Na pohodu bomo nosili modre balone in delili letake z vsebino o ozaveščanju o avtizmu. Pohod bo potekal od 10.00 do 12.00 ure. V kolikor se nam boste pridružili na pohodu, se dobimo pred šolo ob 9.55 uri.

Prevoz učencev bo zjutraj potekal kot običajno. Popoldan bodo vsi prevozi organizirani ob 12.30 uri. Izjema je prevoz za učence, ki se v šolo vozijo z avtobusom iz smeri Trnovo, Grgar. Avtobus bo zjutraj vozil kot običajno, za popoldan pa prosimo starše, da svojemu otroku zagotovijo prevoz.

Na ta dan bo učencem zagotovljena samo malica, kosila ne bo. Odjava prehrane (malice) za ta dan je možna najkasneje do petka, 6. 4. 2018, do 7.30 ure, na telefon 05 330 88 07 ali na elektronski naslov kuhinja@os-kozara.si .

Podaljšanega bivanja na ta dan ne bo.

Lep pozdrav.

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost