Skoči na glavno vsebino

IZLET NA EKOLOŠKO KMETIJO BRELIH

V najlepšem mesecu, mesecu maju, smo učenci, učiteljice ter spremljevalke 1.,2. in 3. razreda, že četrto leto zapored obiskali Ekološko kmetijo Brelih v Gornjem Cerovem. Pričakala sta nas g. Rado in njegova hčerka Tina in predstavila potek našega druženja. 

Po malici, v senci košatega drevesa, se nam je na dvorišču pridružila mala poni z imenom Smrekca. Skrtačili smo jo in jo nato ponosno peljali na sprehod. Jahanje na osličku Fernandotu, ki je ves čas spremljal dogajanje izza ograje, je bilo težko pričakovano. Vsi učenci so se zavihteli na Fernandov hrbet in g. Rado jih je, ob spremstvu učiteljic, varno popeljal en krog. Sledil je še tradicionalni zaključek s sprehodom skozi sadovnjak. Rdeče češnje na drevesu so kar vabile k zobanju.

Dve uri čudovitega druženja sta hitro minili. Zahvalili smo se g. Radotu in Tini z željo, da se naslednje leto zopet vidimo. Zapeli smo pesem o prijateljstvu in se utrujeni, a polni lepih doživetij, odpeljali nazaj v šolo.

GALERIJO SLIK NAJDETE S KLIKOM NA POVEZAVO: GALERIJA SLIK

 

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost