Skoči na glavno vsebino

Brezplačna predavanja za starše

Spoštovani!
Mladinski center Nova Gorica vas v okviru preventivnega programa VZGOJA OTROK vljudno vabi na ciklus BREZPLAČNIH PREDAVANJ za starše, vzgojitelje, učitelje, strokovni kader in druge zainteresirane.
Predavanja trajajo 90 minutlokacije predavanj so navedene pri posameznem dogodku.
Pohitite, število mest je omejeno. Potrebna je rezervacija brezplačnih vstopnic!

  • SREDA, 7. NOVEMBER, 17.30: Pogovor z dr. Veroniko Podgoršek

Dr. Veronika Podgoršek, priznana psihoterapevtka, pisateljica, kolumnistka, predavateljica, žena in mama štirih otrok, s katero bomo spregovorili o partnerski in družinski dinamiki, komunikaciji, starševstvu, partnerstvu, vzgoji ter odgovarjali na vaša vprašanja.

 Lokacija: Gledališka dvorana Gimnazije Nova Gorica (vhod iz Rejčeve v telovadnico, I. nadstropje)

 Brezplačne vstopnice na: http://vzgojaotrok.eventbrite.com

  • TOREK, 4. DECEMBER, 17.30: Zakaj ne znamo ravnati z neprijetnimi čustvi?

Leo Ivandič, univ. dipl. soc. del. In psihoterapevt, predavatelj na področju čustvene in socialne inteligence bo spregovoril o soočanju s čustvi kot nujnem delu naše življenjske poti in osebnostnega razvoja, pomenu neprijetnih čustev in njihovem izražanju, razumevanju čustvene dinamike in veliko drugem.

Lokacija: Velika sejna dvorana novogoriške mestne hiše (Trg Edvarda Kardelja 1, pritličje naravnost in desno)

Brezplačne vstopnice na: http://vzgojaotrok.eventbrite.com

NOVO: MOŽNOST BREZPLAČNEGA VARSTVA OTROK od 3 do 10 let

V ČASU PREDAVANJA v torek, 4.12.2018 Mladinski center Nova Gorica organizira brezplačno varstvo otrok med 17.15 in 19.15 v prostorih Mladinskega centra (Bazoviška 4, 5000 Nova Gorica). Možnost varstva je namenjena staršem, ki nimajo druge možnosti in so že rezervirali brezplačno vstopnico. Varstvo se bo izvajalo v primeru dovolj velikega števila prijav do 30.11.2018. Število mest je omejeno. Obvezna prijava otrok na 05 333 40 20 ali 040 234 423!

 Vabljeni!

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost