V MESECU MAJU OŠ KOZARA NOVA GORICA DVAKRAT PRVAK PRIMORSKE REGIJE

1. MAJA 2019 je v Novi Gorici naša šola organizirala jubilejno, 50. Področno prvenstvo v atletiki za OŠPP z NIS. Zahtevno organizacijsko tekmovanje se je odvijalo na atletskem stadionu. Uspešnost izpeljave so nam dokazale zelo pohvalne povratne informacije šol udeleženk ter Športnega zavoda Nova Gorica skupaj z AK Nova Gorica. Učenci naše šole so tudi tokrat dosegli zavidljive rezultate med devetimi sodelujočimi šolami primorske regije. Osvojili so šest (6) 3. mest, devet (9) 2. mest ter sedem (7) 1. mest. Za prva tri mesta so učenci dobili medalje. Ekipno je naša šola (OŠ Kozara Nova Gorica) tudi letos več kot prepričljivo osvojila skupno 1. mesto in dobila zaslužen pokal.

Fotografije s tekmovanja so na voljo na spletni strani Športnega zavoda Nova Gorica.

Področno prvenstvo v malem nogometu (21.5.2019) je organiziral VZ Planina. Igre so se odvijale na mokrem asfaltnem igrišču. Udeležence je spremljalo hladno, deževno vreme. Vseeno je tekmovanje potekalo v najlepšem redu. Prvo mesto ter naziv področnega prvaka primorske regije si je po napeti ter borbeni igri zasluženo prislužila naša ekipa, OŠ KOZARA NOVA GORICA.

Našo šolo so zastopali in prikazali všečno igro: Ylber Krasniqi, David Damjanovič, Matjaž Sulič, Andraž Vončina, Mirnis Mazreku in Alen Mahić.

ČESTITKE VSEM TEKMOVALCEM!