Skoči na glavno vsebino

Popoldanske pogovorne ure

Spoštovani starši.

Tudi v letošnjem šolskem letu se srečujemo z izzivi, ki omejujejo naš

e sodelovanje. Trenutne epidemiološke razmere od nas zahtevajo izvajanje ukrepov, s katerimi bi v največji možni meri omejili širjenje virusa med udeleženci vzgojno izobraževalnega procesa in ožjimi člani družin.

V duhu teh ukrepov bomo na šoli do preklica odpovedali izvajanje popoldanskih pogovornih ur. Učitelji so vam na razpolago v času njihovih pogovornih ur po ustaljenih kanalih komuniciranja – telefon, elektronska pošta, videoklici. V nujnih zadevah, ko razmere zahtevajo osebne razgovore, vas bodo razredniki kontaktirali in se z vami dogovorili za srečanje v živo pod posebnimi pogoji.

Upamo, da bodo take razmere v najkrajšem času odpravljene in bomo imeli možnost sodelovati na način, na kakršnega smo navajeni.

Zahvaljujem se vam za razumevanje in upoštevanje vseh ukrepov.

S prijaznimi pozdravi.

Edvard Vrabič, ravnatelj

Related Images:

Dostopnost