Skoči na glavno vsebino

Dobili smo nove športne rekvizite

V sredo, 6. 10. 2021, se je naš šolski dan začel še posebej radostno. Prejeli smo namreč donacijo, ki jo je na pobudo delovno-operativne skupine novogoriškega župana za projekt »Nova Gorica – otrokom prijazno Unicefovo mesto« darovalo podjetje Gen-I. Gre za športne rekvizite, ki jih bomo v šoli z veseljem uporabljali. Ob izročitvi so nas obiskali predstavnik podjetja Gen-I dr. Dejan Paravan, novogoriški župan dr. Klemen Miklavič in predsednica omenjene delovno-operativne skupine Maja Erjavec.
Gostom smo se učenci in strokovni delavci zahvalili s športno-kulturnim programom, ki ga je v sproščenem duhu vodila učiteljica Tina Krivec. Naš ravnatelj Edvard Vrabič se je zahvalil za donacijo in poudaril, da bodo z novimi šolskimi pripomočki učenci še bolj razvijali svoje motorične sposobnosti.   
Zapis o dogodku je objavila tudi Mestna občina Nova Gorica tukaj.

Foto: Mateja Pelikan

Related Images:

Dostopnost