Skoči na glavno vsebino

Štirje učenci v Planici

Med več kot tri tisoč učenci in njihovimi spremljevalci, ki jih je na ogled uradnega treninga in kvalifikacij svetovnega pokala v smučarskih poletih v Planici 24. 3. 2022 povabila Zavarovalnica Triglav, so bili tudi štirje učenci z naše šole, spremljali pa sta jih učiteljica Brigita in spremljevalka Dajana. Učenci so bili nagrajeni z izletom v Planico, ker so sodelovali na likovnem natečaju, ki ga že vrsto let podpira novogoriška enota omenjene Zavarovalnice.
Naši učenci so bili navdušeni nad poleti in presenečeni, kako veličastna je Bloudkova velikanka in kako visoko poletijo smučarski skakalci. Slovenski skakalci so se odlično odrezali, saj se jih je kar pet uvrstilo med najboljšo deseterico.
Bil je krasen sončen in topel dan, v katerem so obiskovalci izjemno uživali, visoke temperature pa so zagodle organizatorjem, saj je sonce stopilo zaletno smučino in so morali prestaviti kvalifikacije v popoldanski čas, kar pa ni vplivalo na fantastično vzdušje navijačev.
Iskrena hvala Zavarovalnici Triglav OE Nova Gorica za zanimivo izkušnjo.

Related Images:

Dostopnost