Skoči na glavno vsebino

Predavanja ob 60-letnici vzgoje in izobraževanja otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami na Goriškem

Strokovne delavke OŠ Kozara Nova Gorica, zaposlene v mobilni službi so ob obeležitvi 60-letnice naše šole pripravile serijo predavanj za zavode v Goriški regiji.

Eno med njimi je tudi predavanje z naslovom Učenci z motnjo pozornosti in koncentracije, ki ga izvajajo Sanja Bekrić, Nina Trinko in Tjaša Tomažič. Predavanje predstavi učence s tovrstno motnjo, simptomatiko, prepoznavnost učencev, kako z njimi delati, jim pomagati, delo socialnega pedagoga…

Predavanja potekajo v spletni obliki in v živo. Prvo predavanje je bilo izvedeno 9. 2. 2022 za kolektiv OŠ Fran Erjavec kot spletni seminar. 23. 3. 2022 je potekalo predavanje na OŠ Šempas. 13. 4. 2022 je potekalo predavanje za OŠ Milojka Štrukelj, ki je bilo izvedeno kot spletno predavanje.

Related Images:

Dostopnost