Skoči na glavno vsebino

Uspešni na tekmovanju Mladi tehnik

Deset naših učencev od 6. do 9. razreda, ki se je 14. 4. 2022 udeležilo regijskega tekmovanja Mladi tehnik za šole s prilagojenim programom, je pokazalo odlično znanje in spretnosti, veliko se jih je uvrstilo na najvišja mesta, devetošolec pa se je uvrstil tudi na državno tekmovanje, ki bo v Ljubljani.
Srečanje je bilo v OŠ Danila Lokarja Ajdovščina, naši udeleženci pa so bili uspešni v različnih disciplinah ročne obdelave materialov, in sicer: obdelava papirja (Denis Gigović, Edonisa Bala), obdelava tekstila (Mojca Plešej, Nika Ambroželj Gorjan), obdelava lesa (Alisa Krličević, osmošolec), obdelava kovin (devetošolec, osmošolec), konstruiranje z zbirko Lego (devetošolca).
Učenci so se strinjali, da je bilo srečanje zanimivo in prijetno.
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo.

Foto utrinek s priprav na tekmovanje.

In še posnetki s tekmovanja.

Related Images:

Dostopnost