Skoči na glavno vsebino

Delavnice (M)učim se?

V okviru obeležitve 60-letnice Osnovne šole Kozara Nova Gorica strokovne delavke zaposlene v mobilni specialno pedagoški službi delimo svoje znanje in izkušnje na ustanovah, kjer izvajamo dodatno strokovno pomoč.
Na Osnovni šoli Lucijana Bratkoviča Bratuša Renče je specialna in rehabilitacijska pedagoginja Irena Marinič izvedla delavnice na temo učenja z naslovom (M)učim se?. Učenci 6. razredov so spoznavali lastno vlogo pri učenju, iskali dejavnike, ki vplivajo na uspešnost učenja, ter raziskovali načine učenja, ki posamezniku najbolj ustrezajo. Delavnice so obsegale tri zaporedna srečanja v sklopu razrednih ur v vsakem oddelku. Učenci so bili aktivni soustvarjalci vsebin in upamo, da bodo s takšnim pristopom k učenju nadaljevali tudi v prihodnje.

Related Images:

Dostopnost