Skoči na glavno vsebino

Zadnji šolski dan

Zadnji šolski dan v tem šolskem letu je seveda minil v znamenju praznika dneva državnosti. Vsi učenci so bili po skupinah najprej na delavnicah, in sicer na ustvarjalni delavnici in športnih igrah. Na prvi so spoznavali znamenitosti Slovenije, danim fotografijam so poiskali ustrezne opise, vsaka skupina pa je prejela del obrisa naše države in nanj nalepila znamenitosti, na voljo pa so bile tudi družabne igre. Ob koncu ustvarjanja je nastal sestavljen zemljevid Slovenije, ki smo ga razobesili v avli. Na športnih igrah so se učenci pomerili v več različnih zabavnih športnih disciplinah (npr. metanje vodnih balonov v vedro) in se osvežili na stojnici z limonado.
Po malici je bila v avli prireditev ob dnevu državnosti, sledilo pa je druženje po razredih in podelitev spričeval. Pred skokom na počitnice so se učenci okrepčali še na kosilu in se podali poletnim dogodivščinam naproti.

Related Images:

Dostopnost