Skoči na glavno vsebino

Dan slovenskega športa

V petek, 23.9. 2022, smo se udeležili aktivnosti, ki jih je ob Dnevu slovenskega športa organizirala Športna zveza Nova Gorica.

Sprehodili smo se po trasi krosa ob Kornu ter se na travniku pred Mobiletom preizkusili v ciljanju tarče z žogicami na ježke, hoji po traku in hoji s hoduljami. Napeli smo vse mišice in se medsebojno pomerili v vlečenju vrvi. Ob vodenju Goriškega gimnastičnega društva smo se razgibali in uspešno opravili poligon.

Na »Aktivni ulici« smo obiskali različne stojnice, katerih vsebine so nas spodbujale k zdravemu načinu življenja. Na kolesarskem poligonu se je preizkusil učenec Jan in za nagrado prejel odsevnike za kolo.

Športno obarvan dan smo zaključili z navijaškim plesom pred šolo, kjer smo vneto spodbujali udeležence Predsednikovega teka, med katerimi so bili tudi učenci in zaposleni naše šole ter ravnatelj Edvard Vrabič.

Related Images:

Dostopnost