Skoči na glavno vsebino

Pohod z rdečimi baloni

Učenci iz oddelkov posebnega programa smo se udeležili pohoda z rdečimi baloni, v organizaciji Zavoda 13.

Organizatorji ga pripravljajo ob mednarodnem dnevu redkih bolezni, ki ga obeležujemo 29. februarja. Letos se je pohod odvil v mesecu marcu in je posvečen posebnim mamicam, ki z ljubeznijo obdarjajo svoje otroke.

Z rdečimi baloni, ki simbolizirajo ljubezen in upanje, smo se učenci OŠ Kozara Nova Gorica sprehodili po Novi Gorici.

Mlajši učenci, pa so v okviru dneva šole, rdeče balone ponesli po sledeh naše šole, in sicer od Solkana do Nove Gorice, mimo Lenassijeve vile in Osnovne šole Milojke Štrukelj, kjer se je nekoč odvijal pouk za učence s posebnimi potrebami.

Fotografije: Zavod 13, OŠ Kozara Nova Gorica

Related Images:

Dostopnost