Skoči na glavno vsebino

REGIJSKO TEKMOVANJE MLADI TEHNIKI

Na naši šoli se je odvilo regijsko tekmovanje Mladi tehniki, ki poteka v sodelovanju z Zvezo za tehnično kulturo Slovenije.

Tekmovanja se je udeležilo 36 tekmovalcev iz šestih šol Primorske regije, ki so se pomerili v znanju in spretnosti na področju obdelave gradiv, in sicer v sledečih kategorijah: obdelava lesa, kovin, papirja, tekstila, konstruiranje lego ter nižja in višja raven PPVIZ.

Tekmovalci, ki so v posameznih kategorijah dosegli 1. in 2. mesto, so se uvrstili na državno tekmovanje, ki se bo odvilo 12. 5. 2023, na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Na naši šoli so ta uspeh dosegli Dominik Šuligoj, Edonisa Bala in Mojca Rusjan.

Vsem udeležencem regijskega tekmovanja Mladi tehniki iskreno čestitamo!

Related Images:

Dostopnost