Skoči na glavno vsebino

Tedni vseživljenjskega učenja 2023

Tedni vseživljenjskega učenja (TVUso najvidnejša promocijska kampanja na področju izobraževanja in učenja v Sloveniji. Projekt usklajuje Andragoški center Slovenije, naš območni koordinator je Izobraževalni zavod Cogitamus. Projekt se izvaja v sodelovanju s stotinami ustanov, skupin in posameznikov po vsej državi pa tudi onkraj naših meja. Z njim opozarjamo na vseprisotnost pa tudi pomembnost učenja – v vseh življenjskih obdobjih in za vse vloge, ki jih posameznik v svojem življenju prevzema kot posameznik, udeleženec na trgu dela ter član različnih skupnosti. Vsi, ki projekt soustvarjamo, bodisi v vlogi izvajalcev prireditev bodisi kot udeleženci, prispevamo k udejanjanju slogana ‘Slovenija, učeča se dežela’. TVU je član mednarodnega gibanja festivalov učenja.

Tudi v letošnjem letu se pridružujemo projektu Tedni vseživljenjskega učenja 2023. Potekali bodo od 15. 5. 2023 do 18. 6. 2023. Pripravljamo številne dogodke. Vabljeni k udeležbi in spremljanju dogajanja na naši spletni strani. 

Irena Štrancar, koordinatorka projekta TVU 2023 na Osnovni šoli Kozara Nova Gorica

Related Images:

Dostopnost