Skoči na glavno vsebino

ZDRAVA ŠOLA NA BEVKOVEM TRGU

Tudi na OŠ Kozara sodelujemo v projektu Zdrava šola. Zato smo se v petek, 26. 5. 2023 z veseljem pridružili povabilu Osnovne šole Milojke Štrukelj, da skupaj obeležimo njihov tridesetletni jubilej projekta Zdrave šole v Sloveniji.

Povezali so se mlajši in starejši učenci iz obeh programov s tem, da so pripravljali hrano in pijačo na bolj zdrav način.

Tako so marljive roke učencev poskrbele za slasten pirin kruh, namaz z zelišči, tunin namaz, zeliščno frtaljo, kokosove kroglice, ovsene piškote s suhim sadjem, limonado z meto ter sirup iz mete, bezgovih cvetov in rdečega ribeza.

Vse je bilo slastno, to so nam pritrdili tudi mimoidoči obiskovalci na Bevkovem trgu.

Za nameček smo poleg hrane za telo predstavili še hrano za dušo – oziroma razne načine, kako se na šoli sproščamo (karte smeha, kvačkanje, gibalne igre, hulahop obroči, antistres balončki …).

Še enkrat hvala vsem, ki ste sodelovali pri pripravah na dogodek, in vsem, ki ste okušali naše dobrote.

Related Images:

Dostopnost