Festival računalništva

V četrtek, 15. 2. 2024, se je na OŠ Jela Janežiča Škofja Loka, odvilo državno računalniško tekmovanje za šole s prilagojenim programom z nižjim izobrazbenim standardom in posebnim programom, ki poteka pod okriljem Zveze za tehnično kulturo Slovenije. Tekmovanja so se udeležili tudi naši računalniško najbolj vešči učenci.

V kategoriji “Oblikovanje predstavitve” za NIS sta nas zastopala učenca Denis Gigović in Leon Makovec.

V kategoriji “Power Point” za PP sta nas zastopali učenki Mojca Rusjan in Ljubica Jancheva.

Po rešenih nalogah, smo si čas, ob pričakovanju rezultatov, krajšali z bowlingom, v katerem smo več kot uživali!

Na prireditvi nas je s svojo prisotnostjo presenetil in razvedril raper Nipke.

In nato je končno napočil trenutek, ko so nas seznanili z rezultati! Dekleti sta osvojili SREBRNO priznanje, medtem ko sta fanta zasijala z ZLATIM priznanjem.

Vsi smo se strinjali, da smo skupaj preživeli uspešen in čudovit dan. Naših uspehov pa so se seveda razveselili tudi na šoli, kjer so nas sošolci, ob čestitkah ravnatelja, podprili z bučnim aplavzom!