DELOVNA PRAKSA IN DRUŽENJE  V GORIŠKEM CENTRU VDC-JA NOVA GORICA

Z učenci, ki delajo po programu za VI. stopnjo, smo bili v času od 22. 4. do 26. 4. 2024 na delovni praksi v Goriškem centru VDC-ja Nova Gorica. Naši najstarejši učenci so na praksi pridobili nove delovne izkušnje in se srečali s prijatelji in bivšimi sošolci.

V petek pred prvomajskimi počitnicami so se nam pridružili še učenci in učiteljice OPP5 in OPP6. Uporabnikom VDC-ja  smo zaigrali glasbeno-gledališko igro Začni dan z nasmehom na obrazu. Smeha ta dan res ni manjkalo. Nekateri učenci in uporabniki so se predstavili še s solo točkami. Učenci, ki so uspešno zaključili prakso, so prejeli diplome. Na koncu smo se še okrepčali z dobrotami, ki smo jih sami pripravili. Kar je lepo, hitro mine. Razigrani in dobre volje smo se poslovili od naših gostiteljev in se dogovorili, da se naslednjič srečamo na naši šoli.