Skoči na glavno vsebino

OŠ Kozara Nova Gorica je področni prvak v atletiki

V okviru športnega dne smo na šoli izvedli meritve oziroma šolsko atletsko tekmovanje v petih disciplinah. Tekmovanje se je odvijalo na šolski umetni travi, na površinah Dijaškega doma in ob Kornu. Učenci so dosegali dobre rezultate in tako pridobili možnost nastopa na področnem prvenstvu v atletiki. V Postojni je 8. maja 2024 potekalo Področno prvenstvo v atletiki za OŠPP. Tekmovanje se je odvijalo na atletskem stadionu. Našo šolo je zastopalo 19 učencev, ki so tudi tokrat dosegli zavidljive rezultate med osmimi sodelujočimi šolami primorske regije. Osvojili smo veliko prvih, drugih in tretjih mest, pa tudi ostale uvrstitve so pripomogle, da je ekipno naša šola osvojila skupno 1. mesto in dobila zaslužen pokal.

Related Images:

Dostopnost