Skoči na glavno vsebino

Teden doživljajske pedagogike: Naše rutke so najlepše

Drugi dan smo nadaljevali v taborniškem duhu in smo zastavo med prepevanjem taborniške himne izobesili kar pred šolo. Nato smo si okrasili naše rutke – zdaj ima vsak čisto posebno, svojo, pisano in lepo okrašeno. Za zdravo malico smo si privoščili bananin smuti, ki smo ga seveda naredili sami. Potem smo malo klepetali, pospravljali in se že lotili priprave za izdelavo dveh različnih namazov za na slasten kruh, ki smo ga spekli včeraj. Naredili smo tunin in čičerikin namaz. Ker je bilo zunaj krasno sonce, smo odšli ven, kjer smo se igrali družabne igre, peli in seveda – testirali naše namaze na domačem kruhu. Ocena: Odlično (5). Dan je hitro minil, še preden smo odšli domov pa smo še spustili zastavo in zapeli himno. Se vidimo jutri!

Related Images:

Dostopnost