Skoči na glavno vsebino

Teden doživljajske pedagogike: Smejemo se na ves glas

Kot nam je zdaj že prišlo v navado, smo tretje jutro najprej zapeli himno in dvignili zastavo. Nadeli smo si rutke in šli kar direktno v vrt nabrat korenje iz katerega smo kasneje skuhali juho. Kar zunaj smo si ogledali predstavo kamišibaja – gledališča slik. Zelo smo uživali. Potem pa je bil že čas, da si nekaj skuhamo. Med tem, ko je ena skupina kuhala, se je druga igrala družabne igre in obratno. In ker se nobena juha ne poje tako vroča kot se skuha, smo med čakanjem, da se juha ohladi, vsi skupaj igrali pantomimo in se ob tem zelo zabavali. Naš smeh se je sigurno slišal do ven. Spet smo odlično skuhali in se do sitega najedli njokov z bučkami v smetanovi omaki. Na kratko smo se še pomenili, kaj nam je bilo danes všeč, pospravili in zadovoljni odšli domov.

Related Images:

Dostopnost