Skoči na glavno vsebino

Teden doživljajske pedagogike: Taborniški kuharski dvoboj

Pa je že naš četrti dan tedna doživljajske pedagogike. Kot vsako jutro, smo tudi tokrat dvignili našo taborniško zastavo ob himni. Nato smo se razdelili v dve tekmovalni skupini – fantje proti puncami. Pripravili smo se na kuharski dvoboj v pripravi pudinga. Naša naloga je bila, da smo najprej dobro prebrali recept, pripravili vse potrebne kuharske pripomočke in sestavine. Dvoboj se je lahko začel. V kuharskem dvoboju smo zelo uživali, veliko smo se tudi naučili. Podružili smo se ob plesu in glasbi, svoje znanje in spretnosti smo preizkusili v različnih družabnih igrah. Ko se je puding ohladil, smo ga ob sladkanju skupinsko ocenili. Dan smo zaključili s spustom zastave ob taborniški himni. Veselimo se našega še zadnjega prihajajočega taborniškega dne.

Related Images:

Dostopnost