Skoči na glavno vsebino

Teden doživljajske pedagogike: Piknik ob tabornem ognju

Pa smo prišli že do zadnjega dne našega tedna doživljajske pedagogike. Zaključni dan smo kot vsak dan doslej začeli z dvigom zastave ob himni. Priredili smo piknik. V kuhinji smo pripravili krompir in bučke. Na šolskem igrišču smo se preizkusili v postavljanju bivaka. V našo družbo smo povabili pravega tabornika, ki nas ga je naučil postaviti. Pripravili in zanetili smo tudi taborniški ogenj, na katerem smo si spekli hrenovke. Družili smo se ob ognju, dobri hrani in glasbi.

V tem tednu smo postali pravi taborniki. Vsak dan ste nas lahko spremljali preko fotografij, kaj vse smo počeli. Kot pravi taborniki smo teden zaključili s spustom zastave ob himni. Udeleženci celotedenskega tabora so prejeli tudi priznanja in darilo. Upamo, da smo zastavo spustili do naslednjega leta in jo prihodnje leto ponovno dvignemo.

Lep počitniški taborniški pozdrav!

Related Images:

Dostopnost