Skoči na glavno vsebino

30. Dan specialnih in rehabilitacijskih pedagogov

V sodelovanju z Društvom specialnih in rehabilitacijskih pedagogov Slovenije je naša šola v petek, 6. oktobra 2017, v dvorani Mestne občine Nova Gorica organizirala 30. dan specialnih in rehabilitacijskih pedagogov. Na slavnostni prireditvi je Društvo SRP podelilo priznanja Antona Skale za leto 2017 in priznanja za najkvalitetnejša otroška in mladinska glasila zavodov za usposabljanje otrok s posebnimi potrebami za leto 2017. Eno izmed nagrad je prejelo tudi naše šolsko glasilo Ti loviš.

Naši učenci so na prireditvi sodelovali s kulturnim programom. Prireditve se je udeležil tudi župan Mestne občine Nova Gorica Matej Arčon.

O dogodku so poročali tudi v različnih mediji in na družabnih omrežjih. Več o odmevih v medijih in družabnih omrežjih lahko izveste na spodnjih povezavah.

Prispevek na RTV SLO (glej od 7 minute naprej) http://4d.rtvslo.si/arhiv/porocila/174495187

Poročilo o dogodku na FB strani MONG https://www.facebook.com/pg/MestnaObcinaNovaGorica/photos/?tab=album&album_id=1703221003021282

 

[wzslider autoplay=”true” height=”800″ info=”true”]

 

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost