Skoči na glavno vsebino

Pohod z modrimi baloni

Sončen sobotni dan 7. aprila 2018 je zvabil na POHOD Z MODRIMI BALONI več kot sto pozitivnih ljudi.

Starta pred OŠ Kozara Nova Gorica so se udeležili učenci, starši in delavci šole, tretješolci OŠ Solkan, druščina iz CISV in še ostali prijatelji modrine. Sprehod po mestu z modrimi baloni je ozaveščal o avtizmu, motnji, ki strmo narašča, tako v svetu kot pri nas.

Pred Jolly barom, Založbo Karatntanija, slaščičarno Pecivo, barom Vogal, Splendid barom, barom Fabrika in Papirnico MK smo pustili balone in letake. Hvala, ker ste nam to omogočili in prispevali svoj delež k ozaveščanju o avtizmu.

Letake smo delili mimoidočim, ki so nas pospremili z odobravanjem.

Vsi otroci pa so se razveselili druženja in razigranosti na igralih. Povratek v šolo je bil sproščujoč in poln novih idej. Po zahvali g. ravnatelja Edvarda Vrabiča, za čudovito preživet dan, smo se v objemu modrine poslovili.

   

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost