Skoči na glavno vsebino

Poletje v kozarcu – dobrodelna stojnica

Datum: 23.06.2018

Kraj: Goriška Brda

Lokacija: Športno igrišče Čelo, Neblo

Briške busklce so letos dogodek Poletje v kozarcu obarvale dobrodelno. Zbrani denar so namenile za izobraževanje strokovnega kadra, ki dela z otroci z avtizmom. V sodelovanju z Društvom OKO smo strokovne delavke naše šole na dogodku pripravile stojnico z izdelki učencev in animacijski program za otroke obiskovalce prireditve. Posebnost te stojnice je bila premierna predstavitev nove kolekcije izdelkov, ki smo jo poimenovali MANU collection. Več o tem si lahko pogledate v priloženih fotografijah.

Prireditev so otvorili mladi nogometaši U7 z revialno nogometno tekmo. Sledil je nastop mažoretk. V nadaljevanju so se predstavila dekleta iz skupine Intiniti Uška Merljak s.p. Učenci OŠ Alojza Gradnika Dobrovo so pripravili srečelov. Zabava se je nadaljevala vse do poznih ur s plesom ob glasbi skupine CALYPSO.

Naša stojnica je s svojo bogato ponudbo popestrila dogajanje na prireditvi. Poželi smo veliko pohval.

GALERIJO SLIK NAJDETE S KLIKOM NA POVEZAVO: GALERIJA SLIK

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost