Skoči na glavno vsebino

KNJIŽNI BAZAR V ŠOLSKI KNJIŽNICI

V mesecu oktobru v šolskih knjižnicah obeležujemo MEDNARODNI MESEC ŠOLSKIH KNJIŽNIC, DAN IZVIRNE SLOVENSKE SLIKANICE IN DAN REFORMACIJE. V okviru letošnjih obeležitev smo v knjižnici pripravili KNJIŽNI BAZAR, na katerem so kot pomočniki – knjižničarji sodelovali tudi učenci oddelka OPP3 VIZ .  Pomagali so kot odpisovalci rabljenega, starega knjižničnega gradiva in kot svetovalci obiskovalcem Knjižnega bazarja. Na bazarju so bile na ogled rabljene, odpisane knjige iz naše knjižnične zbirke, ki so si jih obiskovalci lahko odkupili s prostovoljnim prispevkom. Z zbranimi prostovoljnimi prispevki šolskega sklada bomo obogatili našo knjižnično zbirko z leposlovjem za otroke in mladino.

Knjižni bazar smo uspešno zaključili v tednu po krompirjevih počitnicah.

GALERIJO SLIK NAJDETE S KLIKOM NA POVEZAVO: GALERIJA SLIK 

 

 

 

 

Related Images:

Dodaj odgovor

Dostopnost