Skoči na glavno vsebino

Državno računalniško tekmovanje

V četrtek, 13. 2. 2020 so na OŠ Jela Janežiča v Škofji Loki priredili že 20. državno tekmovanje » Z računalniki skozi okna« za učence prilagojenega programa in 13. državno tekmovanje » Z miško v svet« za učence posebnega programa.

Posebni program sta že 3. leto zapored zastopala brata Fabbro. Nik je v kategoriji oblikovanja fotografij in uporabi Word-a dosegel 2. mesto, Jan pa si je z oblikovanjem Powerpoint predstavitve prislužil 4. mesto.

Za prilagojen program sta v paru tekmovala Filip Žorž in Kris Tratnik. Spopadla sta se z nalogami, ki so zahtevale uporabo QR kod, poznavanje teoretičnih vsebin iz področja računalništva ter končno oblikovanje predstavitve.  Osvojila sta 4. mesto.

Čestitamo vsem tekmovalcem!

Na slavnostni podelitvi je priznanje za dolgoletno sodelovanje na državnih računalniških tekmovanjih prejela tudi naša šola.

 

Mentorja tekmovanja: Janja Žnidarčič in Samo Žerjal

Related Images:

Dostopnost