Skoči na glavno vsebino

OBVESTILO STARŠEM – POČITNIŠKO VARSTVO

Spoštovani starši.

Šola je vsako leto organizirala počitniško varstvo otrok do polovice julija. Za namen izvajanja počitniškega varstva se je v preteklih letih v okviru šolskega sklada zbiralo namenska sredstva. V sklad za namen izvedbe počitniškega varstva že tri leta nismo uspeli pridobiti nobenih sredstev, zato je bilanca sklada na tej postavki že dlje časa negativna. Poleg tega še vedno, kljub večkratnim pozivom, nismo uspeli pridobiti štirih predstavnikov staršev za članstvo v upravnem odboru šolskega sklada, zato le-ta v tem trenutku ni operativen.

Glede na epidemiološko stanje v državi in navodila, ki nam jih je posredoval NIJZ, je letos tudi nemogoče organizirati počitniško varstvo, da bi zadostili vsem kriterijem.

Zaradi omenjenih razlogov vas moram žal obvestiti, da v letošnjem letu počitniškega varstva ne bomo organizirali.

S prijaznimi pozdravi.

 

Edvard Vrabič, ravnatelj

Related Images:

Dostopnost