Skoči na glavno vsebino

Izvajanje vzgojno-izobraževalnega dela od 9. 11. 2020

Spoštovani starši.

Vlada RS je zaradi trenutnih epidemioloških razmer v državi v četrtek, 5. 11. 2020 sprejela sklep, s katerim je za 7 dni podaljšala uporabo omejitev, določenih v Odloku o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolski zavodih (Uradni list RS, št 152/20).

Ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

V zvezi z načinom izvajanja pouka vas bodo v naslednjih dneh kontaktirali razredniki, ki vam bodo podali nadaljnje informacije o delu v prihajajočih dneh.

V upanju, da se bodo stvari v najkrajšem možnem času normalizirale, vas lepo pozdravljam!

Ostanite zdravi!

Edvard Vrabič,

ravnatelj

Related Images:

Dostopnost