Skoči na glavno vsebino

Obisk predsednika države g. Boruta Pahorja

Včeraj, v četrtek, 4. 2. 2021, je učence naše šole obiskal predsednik Republike Slovenije, g. Borut Pahor. Njegovemu obisku se je pridružil župan Mestne občine Nova Gorica, dr. Klemen Miklavič, in poveljnik Civilne zaščite Slovenije, g. Srečko Šestan.

Učenci so se delegaciji predstavili s suverenimi plesnimi, pevskimi in recitatorskimi nastopi. Objave o obisku lahko najdete na Facebook strani predsednika in na Facebook strani Mestne občine Nova Gorica.

Učenci in zaposleni na šoli smo se ob obisku delegacije vrnili v čase, ko nismo poznali omejitev in zopet začutili pozitivno vznemirjenost ob pesmi in plesu. Vsi skupaj upamo, da se bodo časi, ko se bomo lahko družili brez omejitev, kmalu vrnili.

Related Images:

Dostopnost