Športni dan na bazenu

Učenci OPP3, OPP5 in OPP6 so imeli 10. septembra prvi športni dan, ki so ga preživeli na zunanjem bazenu v Novi Gorici. V lepem vremenu so utrjevali plavalne veščine, uživali v različnih igrah v vodi, nekateri pa so se pod vodstvom vaterpolista Mateja Kodra preizkusili tudi v vaterpolu. Zbrali smo nekaj njihovih vtisov.

• Na bazenu mi je bilo všeč, da sem plavala, se s sošolci igrala Črnega moža in z nogami čofotala po vodi. (Klavdija)
  • Na bazenu mi je bilo všeč. Nisem plaval, ker nisem prav zdrav. Všeč mi je bilo, ko sem gledal, kako so se sošolci kopali in se igrali v bazenu. Vesel sem, da se kaj dogaja. (Jernej)
  • V bazenu sem plaval in skakal v vodo. S sošolci smo igrali vaterpolo. (Jan)
  • Meni je bilo všeč, ko smo si v bazenu v krogu podajali žogo. Z nami se je igral Matej Koder. (Gaja)