Skoči na glavno vsebino

Lov na zaklad

Učiteljice podaljšanega bivanja smo zadnji šolski dan pred krompirjevimi počitnicami pripravile za učence od 1. do 9. razreda presenečenje – lov na skriti zaklad v slogu noči čarovnic oz. Halloweena. Ker je zagodel dež, smo dogodek izpeljali v telovadnici, kjer so se učenci zvrstili po skupinah v časovnem zamiku. Najprej so se morali izkazati s spretnostmi na poligonu in čim hitreje opraviti naloge na petih postajah: denimo od pobiranja duhcev s pajkove mreže iz trakov na tleh do kotaljenja buče z metlo okoli stožcev in zbijanja duhcev na lončkih, zloženih v piramido. Po opravljenih izzivih je vsak učenec izžrebal namig, ki ga je pripeljal do njegovega skritega zaklada. Bomboni s tattooji in belim duhcem iz filca so se namreč skrivali v različnih skritih kotičkih. Na koncu smo v vsaki skupini dobili tudi zmagovalca ali zmagovalko. Učenci so lov na skriti zaklad izpeljali tako hitro in zavzeto, da smo jih komajda le nekaj ujeli na fotografski posnetek.

Related Images:

Dostopnost