Skoči na glavno vsebino

Kamenčki prijaznosti

Učenci od 1. do 9. razreda so v podaljšanem bivanju novembra združili moči in izpeljali skupen projekt. Ker je 13. november mednarodni dan prijaznosti, so v tem mesecu izdelovali kamenčke prijaznosti in jih podarili vsem zaposlenim na šoli. Kamenčke so pobarvali s posebno tehniko – različne barve lakov za nohte so nakapali na vodno gladino v posodico in v vodo pomočili kamenček, ki se je odel v prelivajoče barve. Kamenčke so posušili, polakirali in na vsakega narisali belo srce. Poskrbeli so tudi za preprosto, a lično zavijanje. Iz belega blaga so izrezali kroge, z vrvico zavezali “mošnjiček” s kamenčkom in voščilom. Nekaj predstavnikov iz vseh razredov je razdelilo barvita darilca in presenetilo prav vse zaposlene, ki skrbijo, da gladko teče šolski vsakdan.

Related Images:

Dostopnost