Soške elektrarne izročile darila in donacijo

Danes res lahko verjamemo, da skupaj ustvarjamo boljši jutri. Obiskali so nas namreč predstavniki Soških elektrarn, ki so ob 60-letnici delovanja naše šole za učence izročili več paketov številnih šolskih potrebščin. Darove so nakupili zaposleni omenjenega podjetja, vodstvo pa je, zadovoljno nad širokosrčnim dejanjem svojih sodelavcev, dodalo še donacijo v vrednosti 500 €. Iskreno smo hvaležni, saj je njihova pozornost prinesla topel žarek v praznične dni. Ob izročitvi donacije in daril so jih sprejeli učenci skupine OPP6 in goste presenetili z glasbeno točko.

V prazničnem letu je za učence več podjetij podarilo svoje promocijske izdelke (pisala, rokovnike, majice, torbe, kape ipd.). Po novem letu bomo na naši spletni strani objavili sodelujoča podjetja in se jim javno zahvalili.