Skoči na glavno vsebino

Obdarili smo upokojence

Danes smo bili tudi učenci skupine OPP1 božički. Najprej smo z učiteljicami ovili veliko škatlo v darilni papir, potem pa smo vanjo dali darila, ki smo jih zbrali učenci s pomočjo staršev in učiteljic (sadje, mila in še mnogo lepih dišečih stvari). Ker je bila darilna škatla zelo težka, smo jo dali kar na “sani” in jo odpeljali našim starejšim sosedom v novogoriški Dom upokojencev. Tam so se nas zelo razveselili in bili hvaležni za prijetno presenečenje. V zahvalo so nam izročili dobro vilo, da nam bo pomagala ustvariti tako čarobno decembrsko vzdušje vse mesece leta, ki je pred nami.

V mesecu decembru je pravi čas, da se tudi najmlajši navajajo v svojem okolju opaziti ljudi, ki so v družbi včasih prezrti. Predvsem pa spoznati veselje, ki napolni tistega, ki obdaruje, ne samo tistega, ki darilo prejme.

Učenci OPP1 in učiteljice

Related Images:

Dostopnost