Skoči na glavno vsebino

Pustno rajanje

Pustni torek je bil seveda šegavo obarvan. Na pustnem rajanju so se predstavile številne izvirne in zanimive maškare iz posameznih oddelkov, ki so preganjale zimo. Po dogodku pa so učenci prejeli darila, ki so jih podarila številna podjetja in druge organizacije ob 60-letnici naše šole.

Učenci OPP6 so vtise s pustovanja strnili v spodnjem zapisu.

Pustovanje
Včeraj smo imeli v avli šole pustovanje.
Zbrali smo se v razredu. Nekatere sošolce je bilo težko prepoznati. V razredu smo imeli dve čarovnici, vampirja, policaja, hudičko in dve ovčki.
Po malici je bila v avli muzika. Naša skupina je pomagala pripraviti prostor.
Prireditev sta vodili Zajčka Dominika in Miška Brigita. Najprej sta nas z nastopom presenetili smučarki Dajana in Jelena. Ob glasbi so se predstavile vse maškare. Vsaka skupina je prišla na prizorišče in zaplesala. Nastopili so tudi učitelji, ravnatelj in učiteljice.
Na koncu smo vsi dobili nagrade.
Bilo je zelo lepo, da se je spet dogajalo nekaj zabavnega in da smo bili vsi učenci skupaj.

Related Images:

Dostopnost