Skoči na glavno vsebino

Obisk učencev OŠ Šempas

V okviru projekta POGUM so nas obiskali učenci OŠ Šempas. Pri pouku tehnike in tehnologije so se pridružili učencem 7. razreda. Skupaj so izdelali labirint iz lesa. Učenci OŠ Šempas so izdelan labirint in navodila za izdelavo odnesli s sabo na svojo šolo.

22. aprila bo na OŠ Šempas potekal tehnični dan na katerem bodo tudi ostali učenci OŠ Šempas preizkusili v izdelavi labirinta. Seveda bodo naš labirint nadgradili in prilagodili. Nekaj idej za to smo že nanizali konec delavnice.

Učitelj Samo je podal navodila na začetku dela.
Resno delo se začenja.
Učenci obeh šol so se razdelili v 2 skupini.
Pri delu je potrebno sodelovati.
Vsaka skupina se je dela lotila malo po svoje.
Labirint je skoraj že končan.
Najprej so prebrali navodila in si razdelili naloge.
Obe skupini pridno delata.

Končni izdelek.

logo POGUM

Related Images:

Dostopnost