Skoči na glavno vsebino

Učenci na delovni praksi

Učenci OPP6 so imeli od 11. do 15. 4. 2022 delovno prakso v VDC Nova Gorica. Spoznavali so različna dela in utrip družabnega življenja v ustanovi, ki jo bodo nekateri od njih obiskovali, ko bodo končali šolanje na naši šoli. Učenci so se poskusili v vijačenju konic za silikonski kit, sestavljanju ščetk, šivanju, rezanju papirja z rezalnikom, vstavljanju polnila v igrače iz blaga, seveda pa so nekaj časa namenili tudi sproščenemu druženju in pogovoru z uporabniki VDC-ja.

Na zadnji dan delovne prakse so prejeli priznanja in darilce, sami pa so zaposlenim in uporabnikom Centra podarili glineno posodo s čokoladnimi jajčki in šolsko glasilo. Druženje so sklenili s plesom na dvorišču, ob vračanju v šolo pa so se ustavili še na pijači v kavarni Dolce Vita in se pogovorili o doživetju na praksi.

Related Images:

Dostopnost