Skoči na glavno vsebino

Praktično delo pri urah tehnike in tehnologije

Meni je pri izdelavi predmetov iz lesa najbolj všeč pri načrtovanju in brušenju. Rada imam natančnost. V lesni delavnici je lepo delati, ker je veliko oken in več svetlobe. Učitelji tehnike so prijetni in ti bodo z veseljem pomagali, kar ne boš znal. Tehnika je zelo zabavna.

Učenka 9. razreda

Pri izdelavi izdelkov nam učitelj najprej predstavi načrt dela. Pri izdelavi izdelkov veliko uporabljamo različna orodja in stroje.

Učenec 9. razreda

Pri urah tehnike in tehnologije delamo izdelke iz lesa. Včasih naredimo velike izdelke, kot so npr. klopi, mize… včasih pa delamo tudi majhne izdelke iz lesa, npr. obesek za ključe, ptičja krmilnica,… Všeč mi je, da smo večino časa za stroji v lesni delavnici. Ni mi všeč, ko pri tehniki in tehnologiji delamo zapis v zvezek.

Učenka 9. razreda

Related Images:

Dostopnost