Skoči na glavno vsebino

Prijaznost je najlepše darilo!

13. novembra obeležujemo mednarodni dan prijaznosti. Gre za dan, ki poskuša združevati ljudi in premostiti razlike, ki se pojavljajo med nami. Spodbuja nas, da z različnimi malenkostmi, preprostimi dejanji ali pozornostmi poskušamo polepšati življenje drug drugemu.

Na šoli smo v ta namen izdelali drevo prijaznosti, ki je nagovorilo vse mimoidoče in jim polepšalo dan, saj so učenci vseh oddelkov nanj prispevali svoj jesenski list s prijazno mislijo ali sliko.

Medtem so v oddelkih podaljšanega bivanja pripravljali prav posebno presenečenje. Izpod rok učencev so nastajali čudoviti kamenčki in cofki, namenjeni obdarovanju učencev iz oddelkov posebnega programa.

Tudi v oddelku OPP6 smo bili prijetno presenečeni, ko so nas med kuhanjem v gospodinjski učilnici, presenetili učenci iz 7. razreda in zato lahko rečemo: “Prijaznost je res najlepše darilo!”

Related Images:

Dostopnost