Prijaznost je najlepše darilo!

13. novembra obeležujemo mednarodni dan prijaznosti. Gre za dan, ki poskuša združevati ljudi in premostiti razlike, ki se pojavljajo med nami. Spodbuja nas, da z različnimi malenkostmi, preprostimi dejanji ali pozornostmi poskušamo polepšati življenje drug drugemu.

Na šoli smo v ta namen izdelali drevo prijaznosti, ki je nagovorilo vse mimoidoče in jim polepšalo dan, saj so učenci vseh oddelkov nanj prispevali svoj jesenski list s prijazno mislijo ali sliko.

Medtem so v oddelkih podaljšanega bivanja pripravljali prav posebno presenečenje. Izpod rok učencev so nastajali čudoviti kamenčki in cofki, namenjeni obdarovanju učencev iz oddelkov posebnega programa.

Tudi v oddelku OPP6 smo bili prijetno presenečeni, ko so nas med kuhanjem v gospodinjski učilnici, presenetili učenci iz 7. razreda in zato lahko rečemo: “Prijaznost je res najlepše darilo!”

Dostopnost