Skoči na glavno vsebino

Copatki za novorojenčke šempetrske porodnišnice

Sredino dopoldne smo učenci OPP7 preživeli v delovnem vzdušju. Prav s posebnim namenom so nas obiskale gospe iz Goriških Brd. S seboj so prinesle polne vreče pletenih copatk in ves potreben material za pakiranje.

Srčne gospe; Tanja Peršolja, Vesna Koštrin, Jelka Kumar in Ingrid Kodelja že vrsto let pletejo copatke. V prazničnem decembru jih podarijo šempetrski porodnišnici. Naša naloga je bila, da copatke pod njihovim mentorstvom lično zapakiramo.

Najprej smo  copatke napolnili s papirjem, da so obdržali lepo obliko, potem pa smo vsak par copatk dali v vrečko. Nanjo smo pripeli še čestitko. Naučili smo se tudi svaljkati vrvice za copatke.

Našim mentoricam pri delu smo hvaležni za lepo delovno izkušnjo.

Related Images:

Dostopnost